Protetyka

Protetyka stomatologiczna

jest niezwykle szybko rozwijającą się dziedziną, mającą wiele do zaoferowania. Najnowsze badania wskazują, że niezależnie od wieku, prawie każda dorosła osoba ma mniejsze lub większe braki w uzębieniu.

Utrata stałych zębów nie następuje więc tylko ze względu na wiek lub w wyniku zaniedbań związanych z pielęgnacją zębów. Może być wynikiem przebytych chorób lub skutkiem doznanych urazów. Niestety, brak poszczególnych zębów nie jest jedynie problemem natury estetycznej. Jest poważnym problemem zdrowotnym, gdyż ubytki są przyczyną obciążenia pozostałych zębów i powodem zmian zgryzu.

projektowanie uśmiechu

Zmiany te powodują nie tylko pogorszenie stanu uzębienia, a tym samym zaburzają funkcjonowanie całego organizmu, jednocześnie przyczyniają się do powstawania zmarszczek, negatywnie zmieniając wygląd twarzy. W dzisiejszych czasach protetyka stomatologiczna daje nam możliwość zastosowania wielu nowatorskich procedur i sposobów odtwarzania pierwotnych warunków zgryzowych.

Bogata oferta rozwiązań protetycznych w naszej klinice daje możliwość wyboru najbardziej optymalnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta odbudowy protetycznej.

Przed każdym leczeniem protetycznym przeprowadzam z pacjentem wywiad lekarski. Dokładnie słucham jego oczekiwań, a zarazem i obaw. Dla mnie nie ma tematu tabu. Moi pacjenci wiedzą, że odpowiem na każde pytanie. Po wyborze drogi leczenia protetycznego przedstawiam cały cennik – od najtańszego do najdroższego wariantu. Pacjent poznaje zalety zarówno tańszych, jak i droższych rozwiązań protetycznych. Zawsze pozostawiam wybór pacjentowi i szanuję jego decyzję. Zazwyczaj daję pacjentowi kilka dni do namysłu i dopiero po upływie tego czasu zaczynamy leczenie – mówi dr Aleksander Siemieniuta.

Zabiegi protetyczne, oferowane przez klinikę Dentalex pozwalają w sposób profesjonalny przywrócić zębom naszych pacjentów dawną funkcjonalność, zdrowy wygląd i piękny uśmiech bez względu na wiek.

Zaprojektuj z nami
swój

Wszystkie stosowane przez nas uzupełnienia protetyczne dają możliwość zapewnić naturalny, estetyczny wygląd oraz pełną funkcjonalność. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który dołoży wszelkich starań, aby uśmiech każdego pacjenta był naturalnym i wyjątkowym.

Parking

Klimatyzacja

Płatność kartą

WiFi

Bezbolesne leczenie

RTG

Transport z lotniska

Parking

Klimatyzacja

Płatność kartą

WiFi

Bezbolesne leczenie

RTG

Transport z lotniska

Parking

Klimatyzacja

WiFi

RTG

Bezbolesne leczenie

Płatność kartą

Transport z lotniska

Przewiń do góry

skontakuj się