O NAS - Klinika Aleksandra Siemieniuty

Aleksander SiemieniutaZałożyciel i prowadzący klinikę doktor Aleksander Siemieniuta jest absolwentem Krymskiej Akademii Medycznej. Po ukończeniu studiów w 1983 roku doskonalił swoje umiejętności w Kijowie, w jednej z najlepszych ówczesnych akademickich klinik stomatologicznych. W 1991 roku przeprowadził się na stałe do Bydgoszczy i rozpoczął karierę zawodową w przychodni specjalistycznej SANITAS. W tym okresie zdobył uznanie i zaufanie wielu pacjentów, a następnie otworzył własną klinikę stomatologiczną Dentalex przy ul. Poznańskiej. W 2012 roku doktor Siemieniuta rozszerzył swoją działalność o usługi implantologiczne. Powstała w ten sposób klinika VIP-IMPLANT przeprowadza szeroki zakres zabiegów chirurgicznych z użyciem najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku. Lata doświadczeń pozwoliły osiągnąć najwyższy poziom umiejętności i uzyskać wysoką jakość w zakresie usług stomatologicznych oraz implantologicznych. Ważną rolę w doskonaleniu umiejętności odgrywa również coroczny udział doktora Siemieniuty w licznych (do 20 rocznie) kongresach, sympozjach oraz szkoleniach implantologicznych.

Edukacja:

  • Krymska Akademia Medyczna (Ukraina)
  • Akademia Medyczna w Kijowie (Ukraina)
  • Zimmer Biomet Institute (Szwajcaria)
  • Hürzeler/Zuhr Dental Education Institute

Specjalizacje:

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Periodontologia
  • Implantologia

Znajomość języków:

  • Rosyjski, Ukraiński, Angielski

STOMATOLOG Z POWOŁANIA

Jestem stomatologiem z powołania. Już od początku swojej kariery zawodowej wiedziałem, że będę to robił przez całe życie. Cieszę się, że zaufało mi już tylu pacjentów. Zawsze  wychodzą z uśmiechem z mojego gabinetu. Każdego dnia pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla swoich pacjentów. Chcę, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo.podpis - dr Siemieniuta

Aliaksei Barkouski – chirurg, protetyk, implantolog

Aleks Barkowski - CHIRURG, PROTETYK, IMPLANTOLOG

Hanna Lytniova – lekarz stomatolog, endodonta

Hanna Lytniova - LEKARZ STOMATOLOG, ENDODONTA

Oleksandr Zadorohnyi – lekarz stomatolog, endodonta

Aleksander Zadorożny - LEKARZ STOMATOLOG, ENDODONTA

Magdalena Świeczyńska - manager klinikiJest absolwentką studiów wyższych na kierunku Zarządzanie i Marketing. Zajmuje się organizacją pracy całego gabinetu, dba o zaopatrzenie i finanse, planuje działania wizerunkowe. Odpowiada także za strategię rozwoju i czuwa nad sprawnym i bezproblemowym przebiegiem pracy kliniki. Jest nadzwyczaj pogodnym, serdecznym i troskliwym opiekunem Pacjentów. Dba o profesjonalny, najwyższy poziom obsługi. Swoją życzliwą postawą wzbudza zaufanie, zapewniając odwiedzającym klinikę poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Magdalena Świerczyńska - Manager kliniki

Małgorzata Nowicka - Asystentka stomatologicznaUkończyła szkołę zdobywając tytuł asystentki stomatologicznej w 2017r. Kontynuuje naukę na kierunku higienistka stomatologiczna, by w przyszłości dbać o profilaktykę jamy ustnej naszych Pacjentów. Z kliniką Dentalex jest związana od 2 lat. Uwielbia pogłębiać swoją wiedzę, podróżować, ale najchętniej czas spędza z rodziną i ukochanym psem. Wolne chwile poświęca na czytanie książek i podróże.

Małgorzata Nowicka - Asystentka stomatologiczna

Nataliia Sharkevych – asystentka stomatologiczna

Natalia Szarkiewicz - Asystentka stomatologiczna

Natalia Isaieva – asystentka stomatologiczna

Natalia Isaieva - Asystentka stomatologiczna

Anna Borowicka Koordynator Recepcji

Parking

Klimatyzacja

Płatność kartą

WiFi

Bezbolesne leczenie

RTG

Transport z lotniska

Przewiń do góry

skontakuj się