Chirurgia stomatologiczna

Zalety korzystania z zabiegów chirurgii stomatologicznej

Dr Siemieniuta omawia zdjęcie z pacjentkąŻycie w ciągłym pośpiechu sprawia, że zapominamy o ważnych sprawach, takich jak odwiedzanie gabinetu stomatologicznego. Zapominamy, że wygląd jest naszą wizytówką, która dodaje poczucia pewności, własnej wartości i jest gwarantem dobrego samopoczucia.

Fachowe zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej dają możliwość poprawy nie tylko uzębienia, mają wpływ na wygląd całej twarzy.

Po wielu latach zdecydowałam się na założenie aparatu ortodontycznego. Podczas wizyty u stomatologa okazało się, że zęby wykrzywiły się z powodu źle wyrastających ósemek, które wypychały pozostałe zęby do przodu. Musiałam poddać się ekstrakcji dwóch ósemek. Zabieg był całkowicie bezbolesny. Nawet się nie zorientowałam a było po wszystkim. Po kilku tygodniach mogłam mieć założony aparat. Za kilka miesięcy będę mogła cieszyć się pełnym i zdrowym uśmiechem – opowiada pacjentka kliniki Dentalex.

Pomoc z zakresu chirurgii stomatologicznej jest zazwyczaj wskazana, gdy dalsze leczenie protetyczne czy ortodontyczne nie jest możliwe. Kolejnym przykładem, kiedy chirurgia stomatologiczna staje się pomocna są choroby onkologiczne jamy ustnej.

 

Według statystyk zdecydowana większość Polaków ma ogromny problem z pokonaniem strachu przed wizytą u stomatologa, a zwłaszcza u chirurga stomatologicznego. Nowoczesne technologie i metody leczenia pozwalają pozbyć się stresu.

Jak mówi dr Siemieniuta: Strach jest rzeczą ludzką, a naszym zadaniem jest pozbawić pacjenta strachu. Zawsze kieruje ludźmi strach przed nieznanym. W naszej klinice pacjenci mają okazję się przekonać, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Zabiegi chirurgiczne bez strachu i obaw są możliwe, ponieważ nad komfortem i bezpieczeństwem pacjenta czuwa zespół kliniki Dentalex. W każdym momencie trwania leczenia chirurgicznego pacjent jest w stałym kontakcie z lekarzem wykonującym zabieg. Oznacza to, że pacjent ma możliwość zadawania pytań, a rzetelne odpowiedzi na te pytania pozbawią go wszelkich wątpliwości.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do kliniki Dentalex, która pozwoli porozmawiać z chirurgiem stomatologiem o sposobach przywrócenia pełnego uśmiechu i zdrowego wyglądu.

Do zdrowego wystarczy jeden krok…

Proponujemy naszym pacjentom zarówno bogatą ofertę usług, jak i fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów z uzębieniem. Gwarantujemy korzystne zmiany i poprawę wyglądu.

 

Wykfalifikowana kadra stomatologów jest w stanie rozwiać największe wątpliwości, odpowiedzieć na nurtujące pytania i pomóc w podjęciu decyzji.

 

Uśmiech satysfakcji to nasza specjalność!

Parking

Klimatyzacja

Płatność kartą

WiFi

Bezbolesne leczenie

RTG

Transport z lotniska

Parking

Klimatyzacja

Płatność kartą

WiFi

Bezbolesne leczenie

RTG

Transport z lotniska

Parking

Klimatyzacja

WiFi

RTG

Bezbolesne leczenie

Płatność kartą

Transport z lotniska

Przewiń do góry

skontakuj się