Implanty

Implanty w Dentalex

Implant stomatologiczny jest wykonanym z tytanu elementem. Wprowadza się implant do kości szczęki, gdzie zastępuje on korzeń własnego zęba. Implant tworzy stabilną podstawę dla korony, która stanowi widoczną część nowego zęba.

Implanty są stosowane od ponad 40 lat. 95% Wszczepionych implantów przyjmuje się bez problemu i są w stanie przetrwać wiele lat. Podczas jednej wizyty można usunąć zniszczony ząb, wszczepić w jego miejsce implant i odbudować na nim nowy ząb. Rozwój technologii i ciągłe wzbogacane doświadczenie lekarzy sprawiło, że taki zabieg trwa niecałą godzinę. Profesjonalnie wykonany zabieg wszczepienia implantu jest bezbolesny i możliwy do przeprowadzenia u większości pacjentów.

Struktura implantu

Coraz częściej przychodzą do nas osoby posiadające jeden ubytek w uzębieniu, ponieważ są świadome konsekwencji wynikających z nieuzupełnienia luki. Każdemu pacjentowi proponuję indywidualnie do jego potrzeb i możliwości finansowych zabiegi implantologiczne. Dokładam wszelkich starań, aby pacjent w każdym momencie leczenia czuł się komfortowo, a finalnie był zadowolony z uzyskanego efektu – mówi dr Aleksander Siemieniuta.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do gabinetu Dentalex w celu uzyskania pełnej informacji o stosowanym przez nas unikalnym sposobie leczenia implantologicznego. Zapewniamy naszym pacjentom naturalny i piękny uśmiech na wiele lat.

Implantologia w Dentalex

Dowiedz się więcej o implantach i metodach leczenia

Zdrowy uśmiech w Dentalex

Doświadczony zespół, najlepsze wyposażenie to gwarancja powodzenia
Implantologia

Dentalex - najlepsze implanty

Dr Siemieniuta pacjent prezentacjaDla wielu osób atrakcyjny wizerunek jest niezmiernie ważny z wielu powodów. Z pewnością warto poprawić swój wygląd dla własnego, lepszego samopoczucia, a także ze względu na wykonywany zawód i życie towarzyskie. Wiele osób, które z różnych powodów straciły część uzębienia pragnie odzyskać piękny uśmiech, a tym samym i radość życia. Niewątpliwie dla każdego, kto chce uzyskać perfekcyjny, zdrowy uśmiech doskonałym rozwiązaniem są implanty zębowe.


Wszczepienie implantów jest znakomitą inwestycją we własne zdrowie i w poprawę własnej atrakcyjności na długie lata.
Zachęcamy do wizyty implantologicznej w klinice Dentalex.


Oferujemy wysokiej jakości leczenie. Nasz gabinet jest znany i sprawdzony przez wiele lat. Stosujemy najlepsze materiały i mamy korzystne ceny. Dr Aleksander Siemieniuta, jako doświadczony implantolog odpowie na każde pytanie, zapewni profesjonalną opiekę i zadba o komfortowe samopoczucie na każdym etapie trwania leczenia.

Parking

Klimatyzacja

WiFi

RTG

Bezbolesne leczenie

Płatność kartą

Transport z lotniska

Przewiń do góry

skontakuj się