Jak przebiega leczenie protetyczne u doktora Siemieniuty?

Zastanawialiście się kiedyś Państwo dlaczego zdrowy uśmiech jest taki ważny?

Zdrowy uśmiech to przede wszystkim zdrowe ciało. Oprócz tego twarz jest przyjemniejsza i zachęca drugą osobę do rozmowy z Państwem. Co więcej, odejmuje lat, dzięki czemu wyglądacie na młodszych niż swoi rówieśnicy. Co w sytuacji, kiedy nie możecie się Państwo pochwalić takim uśmiechem?

Braki zębowe, ułamane zęby lub nieestetyczne luki między zębami – to niektóre z powodów decydowania się pacjentów na leczenie protetyczne. Każdego roku na leczenie protetyczne decyduje się ok. 15% więcej pacjentów niż w roku ubiegłym.

W leczeniu protetycznym, jak i w każdej innej dziedzinie stomatologii ważne jest doświadczenie. Trafiając pod opiekę do dr Aleksandra Siemieniuty możecie być Państwo pewni, że każda praca protetyczna zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Na co możecie liczyć u dr Siemieniuty?

Przed każdym leczeniem protetycznym przeprowadzam z pacjentem wywiad lekarski. Dokładnie słucham jego oczekiwań a także obaw. Dla mnie nie ma tematu tabu. Moi pacjenci wiedzą, że odpowiem na każde pytanie. Po wyborze drogi leczenia protetycznego przedstawiam cały cennik – od najtańszego do najdroższego wariantu. Pacjent poznaje zalety zarówno tańszych, jak i droższych rozwiązań protetycznych. Nigdy nie wywieram wpływu na pacjencie, co do drogi leczenia. Zawsze daję pacjentowi kilka dni do namysłu i dopiero po tym czasie zaczynamy leczenie.

Brak zębów niesie za sobą poważne konsekwencje. Nie tylko natury estetycznej, ale przede wszystkim zdrowotnej. Można do nich zaliczyć problemy z trawieniem, uwidocznienie się nieprawidłowości zgryzu, a także uciążliwe migreny. Z kolei ukruszone czy przebarwione zęby sprawiają, że uśmiechanie się jest ostatnią rzeczą na którą mamy ochotę…

Chcielibyście Państwo poprawić wygląd swojego uśmiechu, ale zastanawiacie się czy leczenie protetyczne jest dla Was? Może macie ubytki w uzębieniu, których chcielibyście się pozbyć?

Zapraszamy do kontaktu z gabinetem Dentalex. Wspólnie wybierzemy najlepszą drogę leczenia protetycznego dla Państwa.