Kto decyduje się na leczenie protetyczne?

Towarzyszy nam w najpiękniejszych chwilach naszego życia. Sprawia, że nie tylko wyglądamy lepiej, ale także poprawia się nasze samopoczucie. Oprócz tego zwiększa atrakcyjność fizyczną, co z kolei pomaga w kontaktach osobistych i zawodowych. Nasz uśmiech.

Niestety nie zawsze wszystko jest takie idealne, jak byśmy chcieli. Tak też bywa z naszym uśmiechem. Działanie różnych czynników zewnętrznych czy choroby uzębienia sprawiają, że podejmujecie Państwo decyzję o leczeniu protetycznym.

Czasem pojawia się jedna wątpliwość: Czy nie jestem za młody na uzupełnienie protetyczne?

Leczenie protetyczne kojarzone jest z osobami starszymi, które utraciły swoje uzębienie z powodu starzenia się. Co raz częściej z takiej metody odbudowy korzystają osoby młode uprawiające ekstremalne sporty, w których bardzo łatwo można pokruszyć sobie zęby czy też stracić. – opowiada dr Aleksander Siemieniuta

Na leczenie protetyczne decydują się osoby w każdym wieku i z różną pozycja społeczną. Dzisiejsze usługi protetyczne są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego pacjenta.

Nie musicie Państwo martwić się o to, że „sztuczne zęby” będzie widać. Doświadczony zespół gabinetu Dentalex robi wszystko, aby uzupełnienie protetyczne wyglądało jak najbardziej naturalnie. Po wykonaniu leczenia Państwa zęby będą spełniały swoje dotychczasowe funkcje estetyczne oraz zapewnią komfort gryzienia ulubionych, twardych produktów.

Ze względu na wysokie zajmowane stanowisko postanowiłem zadbać o swoje zęby. Do doktora Aleksandra Siemieniuty przychodzę od 20 lat. Już podczas pierwszej konsultacji wspólnie zdecydowaliśmy, że najlepsze będą dla mnie licówki. Zabieg przebiegł całkowicie bezboleśnie. Patrząc w lustro jestem pod wrażeniem swoich zębów. Nie mam przebarwień a moje zęby są proste bez noszenia aparatu ortodontycznego. Polecam to rozwiązanie każdemu, kto chce cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem i prostymi zębami. – opowiada wieloletni pacjent kliniki Dentalex

Chcielibyście Państwo poprawić wygląd swojego uzębienia?

Zapraszamy do kontaktu z gabinetem Dentalex już dziś a wspólnie znajdziemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie protetyczne.