Jak ważne jest doświadczenie lekarza endodonty

dr Siemieniuta-mikroskop-pacjentDoświadczenie lekarza gwarantuje pacjentowi przeprowadzenie leczenia na najwyższym poziomie i poczucie bezpieczeństwa. W naszej klinice dokładamy wszelkich starań, aby cały proces leczenia kanałowego przebiegał sprawnie i skutecznie, a kanały zębowe zostały w pełni oczyszczone i szczelnie wypełnione.

  • Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby i obawy. Zaufanie jest ciężko zdobyć, a łatwo stracić. Dbam o to, aby moi pacjenci czuli się podczas zabiegu bezpiecznie, a po każdej wizycie w gabinecie mogli liczyć na moją pomoc – przyznaje dr Aleksander Siemieniuta.

Endodoncja wymaga wyjątkowej precyzji i dokładności w działaniu, dlatego warto z problemem wymagającym tego rodzaju leczenia udać się do doświadczonego stomatologa.

 

 

 

Zajmujemy się najbardziej skomplikowanymi zabiegami z zakresu endodoncji.

Zdarza się, że korzeń ma bardzo nietypową i skomplikowaną budowę, w takich przypadkach używamy nowoczesnego sprzętu, który ułatwia pracę i pozwala na wykonanie zabiegu z największą precyzją.

Nie ulega wątpliwości, iż powodzenie zabiegu to połączenie najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii z doświadczeniem lekarzy. Dzięki tomografowi komputerowemu oraz mikroskopowi endodontycznemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z najbardziej ukrytymi kanałami.

  • Mikroskop endodntyczny pozwala na wykrycie kanałów, których nie sposób zobaczyć gołym okiem. Pozwala na znalezienie czwartego, piątego a nawet szóstego kanału. Jest to ważne, ponieważ nawet jeden nie odkryty kanał może prowadzić do konieczności usunięcia zęba. Kilka lat temu w ósemce jednego z moich pacjentów naliczyłem 12 kanałów – mówi dr Aleksander Siemieniuta.

Doktor Aleksander Siemieniuta dokłada wszelkich starań, aby zachować każdy leczony przez niego ząb. Do zabiegów podchodzi z profesjonalizmem, ogromnym doświadczeniem i wielkim sercem. Szczególnie dba o dobre samopoczucie swoich pacjentów podczas zabiegów i satysfakcję z efektu końcowego. Jakość zabiegu jest priorytetem w leczeniu dra Siemieniuty.

  • Do doktora Aleksandra Siemieniuty przychodzę od 15 lat. Jest to doktor kochający swoją pracę i to widać. Dzięki niemu czuję się bezpiecznie i wiem, że zabiegi wykonywane przez niego zakończą się powodzeniem – opowiada pacjentka dra Aleksandra Siemieniuty.

Parking

Klimatyzacja

WiFi

RTG

Bezbolesne leczenie

Płatność kartą

Transport z lotniska

Przewiń do góry

skontakuj się