Czy leczenie implantologiczne jest dla mnie?

Uśmiech jest naszą wizytówką. Nie tylko poprawia się nasze samopoczucie, ale także wzbudza sympatię i zwiększa życzliwość otoczenia wobec nas. Niektóre sytuacje sprawiają, że w naszym uzębieniu powstają luki. Często mamy dylemat: czy leczenie implantologiczne na pewno jest dla mnie?

Oczywiście, że tak! Leczenie implantologiczne jest dla każdego, kto chce się cieszyć pełnym uśmiechem. Nie jest to temat wstydliwy. Coraz więcej osób w wieku 25-65 lat decyduje się na takie rozwiązanie.

Uzupełnienie braków zębowych implantami pozwala na szybkie odzyskanie swojego uzębienia i zapewnia 98% skuteczności. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów implantów, których ceny dostosowane są do możliwości finansowych pacjentów.

Przychodzą do mnie pacjenci w każdym wieku. Przed każdym leczeniem implantologicznym przeprowadzam wnikliwy wywiad lekarski. Najważniejsze to jest poznać oczekiwania i wątpliwości swojego pacjenta. Wspólnie wybieramy najlepszą dla niego drogę leczenia implantologicznego, a następnie przedstawiam cały kosztorys. – opowiada dr Aleksander Siemieniuta

Dzięki implantom stomatologicznym odzyskacie Państwo możliwość jedzenia wszystkiego na co macie ochotę, a także radość z życia. Zjedzenie ulubionych, twardych przekąsek takich jak orzechy czy suszone owoce nie będzie już problemem a przyjemnością.

Bez względu na to czy macie Państwo 25, 45 czy 70 lat uzupełnienie ubytku implantem stomatologicznym jest warte zainwestowania. Będziecie mogli znowu cieszyć się pełnym uśmiechem i nie martwić się o problemy zdrowotne wynikające z posiadania luki w uzębieniu.

Implanty stomatologiczne umożliwią Państwu odtworzenie Waszego uzębienia pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Po konsultacji z doświadczonym stomatologiem będziecie mieli możliwość wyboru wszczepu.

Chcielibyście dowiedzieć się Państwo czy leczenie implantologiczne jest dla Was? A może już podjęliście decyzję i chcecie wybrać najlepszą dla Was drogę leczenia implantologicznego?

Już dziś zapraszamy na konsultację implantologiczną do dr Aleksandra Siemieniuty, podczas której dowiecie się wszelkich informacji na temat leczenia implantologicznego.