Dlaczego coraz więcej osób wybiera rozwiązania protetyczne?

Kto z Państwa oglądając reklamę pasty do wybielania zębów marzył o takim uśmiechu? Dzięki doświadczeniu stomatologów rozwijających dla Państwa swoje umiejętności każdego dnia oraz przy pomocy zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań to marzenie jest do spełnienia.

Zdrowe i piękne zęby to nie tylko olśniewający uśmiech. To przede wszystkim zdrowie całego organizmu. Bóle głowy, zatok, zapalenie gardła czy problemy z trawieniem – to tylko nieliczne z dolegliwości spowodowane przez nieprawidłowy stan uzębienia.

Więcej niż jeden ubytek w uzębieniu sprawia, że zanikają tkanki miękkie i kości w wyniku czego na twarzy pojawia się więcej zmarszczek i bruzd. Problemy z mówieniem oraz trawieniem również są nieuniknione.

Rozwiązania protetyczne niosą pomoc osobom w każdym wieku, które chcą przywrócić estetyczny wygląd swojego uzębienia.

Z zamiłowania jestem kolarzem. Każdą, nawet najdłuższą trasę pokonuje bez problemu. Niestety, wystarczyła chwila nieuwagi, aby niewielki kamień na mojej drodze przyczynił się do utraty trzech przednich zębów. Dr Aleksander Siemieniuta wykonał odbudowę protetyczną na implantach. To już kolejny rok, jak mogę z pełnym uśmiechem zapisywać się na kolejne wyścigi kolarskie. – zdradza 35 – letni pacjent kliniki Dentalex

Gabinet Dentalex oferuje Państwu szeroki wachlarz usług odbudowy protetycznej. Znajdziecie tu nie tylko uzupełnienia ruchome, ale także stałe. Każde rozwiązanie proponowane jest pacjentom, którzy stracili zęby w różnych, często nieprzewidzianych sytuacjach.

Przychodzą do mnie osoby nie tylko z ubytkami w uzębieniu, ale także chcące poprawić wygląd swojego uzębienia. Każdego pacjenta słucham bardzo uważnie, aby wybrać jak najlepsze dla niego rozwiązanie protetyczne. Największą radość sprawia mi uśmiech moich pacjentów po skutecznie przeprowadzonym zabiegu. Jeżeli pacjent mi zaufał to ja dokładam wszelkich starań, aby był zadowolony ze swojego nowego uśmiechu. – tłumaczy dr Aleksander Siemieniuta

Zapraszamy na konsultację do gabinetu Dentalex a nasi specjaliści opowiedzą Państwu więcej na temat leczenia protetycznego.

Witaj każdy dzień uśmiechem!