Jakie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oferuje Dentalex?

Klinika Dentalex oferuje Państwu bogatą ofertę usług z zakresu chirurgii stomatologicznej. Przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i najlepszych rozwiązań chirurgicznych, odzyskacie pełną estetykę swojego uzębienia, a także poprawę w wyglądzie twarzy.

Warto pamiętać, że chirurgia stomatologiczna wspomaga inne dziedziny leczenia stomatologicznego znane pacjentom. To między innymi endodoncja, periodontologia, implantologia oraz protetyka stomatologiczna. W naszym gabinecie korzystamy z takich urządzeń, jak tomograf 3D, mikroskop stomatologiczny, fizjodyspenser Piezotom czy bezprzewodowy aparat RTG. Przy ich pomocy skuteczność przeprowadzanego zabiegu, zwiększa się do 99%– tłumaczy dr Aleksander Siemieniuta

W naszej ofercie z zakresu chirurgii stomatologicznej znajdziecie Państwo:

• Usuwanie uszkodzonych lub zainfekowanych korzeni zębów
• Ekstrakcje zębów zatrzymanych i niewyrzniętych
• Podnoszenie dna zatok szczękowych
• Regeneracja tkanek kostnych - augmentacja
• Usuwanie zmian zapalnych błony śluzowej
• Przygotowanie do dalszego leczenia protetycznego
• Plastyka tkanek miękkich i rekonstrukcja

Wszelkie zabiegi chirurgiczne przeprowadzane są całkowicie bezboleśnie. Każde leczenie chirurgiczne odbywa się w znieczuleniu miejscowym, do którego stosujemy najskuteczniejsze środki znieczulające. Jeżeli strach przed leczeniem u Państwa będzie nie do pokonania to lekarz może podać Wam znieczulenie ogólne. Na szczęście to drugie znieczulenie jest rzadko wybierane przez pacjentów.

Macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zabiegów chirurgii stomatologicznej? Chcielibyście coś zmienić w swoim wyglądzie?

Zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką już dziś!

Zespół Dentalex chętnie odpowie Państwu na wszelkie pytania i będzie służył pomocą w każdej chwili.