Dlaczego doświadczenie chirurga stomatologa jest tak ważne?

Z reguły doświadczonym osobom ufamy szybciej i bardziej. Czujemy się przy nich bezpieczniej i mamy świadomość tego, że wykonana przez nich usługa stawi czoła naszym wymaganiom. W chirurgii stomatologicznej doświadczenie jest najważniejszym elementem ze względu na niezwykle precyzyjne zabiegi.

Państwa komfort podczas zabiegu jest dla lekarzy kliniki Dentalex najważniejszy. Dlatego stawiamy na lekarzy z doświadczeniem.

Doktor Aleksander Siemieniuta jest absolwentem Krymskiej Akademii Medycznej. Od ponad 35 lat pogłębia swoją wiedzę i doskonali umiejętności w zakresie chirurgii stomatologicznej i protetyki. W latach 2012-2013 brał udział w wieloetapowym kursie szkoleniowym z implantologii w Central European Osseointegration Centre. Mimo swojego wieloletniego doświadczenia nadal nie przestaje poszerzać swojej wiedzy.

Tak o doktorze opowiada jeden z jego pacjentów:

Do doktora Siemieniuty przychodzę od 20 lat. Zaufałem doktorowi i nie żałuję. Dzisiaj, przychodzą do niego także moje dzieci i żona. Pan doktor oprócz radosnego usposobienia jest osobą niezwykle precyzyjną i skupioną na swojej pracy. Kiedy mówi, że kocha to co robi to nie są puste słowa, a prawda. Widać jego zamiłowanie szczególnie jeśli chodzi o skomplikowane prace. Doktor Siemieniuta kocha to co robi i przede wszystkim wie, co robi.

Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z dwóch zabiegów u jednego lekarza to dobrze trafiliście.

Doktor Aleksander Siemieniuta zajmuje się zarówno chirurgią stomatologiczną, jak i protetyką. Dzięki temu zna bardzo dobrze swojego pacjenta i wie na co zwrócić szczególną uwagę.

Jeżeli trzeba powtórzyć w leczeniu jakiś etap, to ja to robię. Dla mnie dobro pacjenta jest najważniejsze. Największą radość sprawia mi, kiedy widzę, że swojego pacjenta uwolniłem z bólu i wychodzi z gabinetu uśmiechnięty. – zdradza dr Siemieniuta.

Zdecydowaliście się Państwo na leczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej? Może macie pytania dotyczące jej usług?

Zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką, a umówimy Państwa na konsultację z doświadczonym lekarzem.