Czy warto skorzystać z zabiegów chirurgii stomatologicznej w Dentalex?

Życie w ciągłym biegu sprawia, że nie mamy czasu na odwiedzenie gabinetu stomatologicznego. Często kursujemy na trasie praca-dom. Zdarzają się momenty, kiedy patrzymy w lustro i wiemy, że chcielibyśmy coś zmienić w swoim wyglądzie. Nie trzeba daleko szukać.

Chirurgia stomatologiczna pomaga w szybki sposób, za niewielką ingerencją stomatologa zmienić wygląd twarzy.

Po wielu latach zdecydowałam się na założenie aparatu ortodontycznego. Po wizycie u stomatologa okazało się, że zęby wykrzywiły się z powodu źle wyrastających ósemek, które wypychały pozostałe zęby do przodu. Musiałam poddać się ekstrakcji dwóch ósemek. Zabieg był całkowicie bezbolesny. Nawet się nie zorientowałam, a było po wszystkim. Po kilku tygodniach mogłam mieć założony aparat bez obaw. Za kilka miesięcy będę mogła cieszyć się pełnym i zdrowym uśmiechem. – opowiada pacjentka kliniki Dentalex

Pomoc z zakresu chirurgii stomatologicznej otrzymacie Państwo, gdy na przykład dalsze leczenie protetyczne czy ortodontyczne nie jest możliwe. Często bywa to ratunkiem w przypadku chorób onkologicznych jamy ustnej.

Według statystyk aż 30% boi się wizyty u stomatologa. Na myśl o wizycie u chirurga stomatologicznego większość z nich dostaje gęsiej skórki. Strach przed leczeniem chirurgicznym jest niepotrzebny, ale jak mówi dr Siemieniuta: Strach jest rzeczą ludzką.

Chirurgia stomatologiczna jest po to, aby Wam pomóc – nie straszyć. Zawsze kieruje nami strach przed tym co nieznane. Dopiero gdy mamy z czymś styczność okazuje się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Nad Państwa komfortem oraz bezpieczeństwem zespół kliniki Dentalex czuwa w każdym momencie trwania leczenia chirurgicznego. W razie pytań lub wątpliwości pozostajecie w stałym kontakcie z lekarzem wykonującym zabieg.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną do kliniki Dentalex. Będziecie mieli Państwo możliwość porozmawiać z chirurgiem stomatologiem o sposobach przywrócenia sobie pełnego uśmiechu i zdrowego wyglądu.

Do zdrowego uśmiechu wystarczy jeden krok…