500 700 312

W naszej klinice każdy pacjent jest dla nas  jak VIP, a nasz zespół specjalistów w dziedzinie implantologii oraz stomatologii gwarantuję najwyższą jakość usług.

Duże, ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie implantologii i chirurgii szczękowo - twarzowej sprawia, że wykonujemy zabiegi we wszystkich istniejących systemach implantologicznych a także najbardziej skomplikowane operacji w obrębie twarzoczaszki.

lek. stom. Aleksander Siemieniuta

Doktor Aleksander Siemieniuta w 1983r. ukończył krymską Akademię Medyczną. Swoje umiejętności doskonalił w Kijowie, pracując w jednej z najlepszych ówczesnych klinik stomatologicznych. W 1991r. przeprowadził się na stałe do Bydgoszczy i rozpoczął karierę zawodową w przychodni specjalistycznej SANITAS . Po tym doświadczeniu oraz zdobyciu zaufania wśród pacjentów, otworzył klinikę stomatologiczną DENTALEX przy ul. Poznańskiej, która stała się Jego drugim domem. W 2012 roku Dr. Siemienuta rozszerzył swoją działalność o usługi implantologiczne. Efektem było otwarcie kliniki VIP-IMPLANT, w której przeprowadza szeroki zakres zabiegów chirurgicznych z użyciem najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło osiągnąć najwyższy poziom umiejętności i jakości w zakresie stomatologii oraz implantologii. Prywatnie ceni sobie malarstwo impresjonistyczne, uwielbia muzykę klasyczną i współczesną. Sam śpiewa, gra na gitarze oraz pianinie. Nie stroni od sportu – od lat z dużym zaangażowaniem uprawia tenisa ziemnego, jest zagorzałem kibicem piłki nożnej, a 4 lata temu wszedł w posiadanie profesjonalnej kolarzówki. Nie można zapomnieć o ulubionym zajęciu jakim są długie, leśne spacery ze swoimi dwiema czworonożnymi przyjaciółkami - Goldenką i Labradorką. Jednak najważniejszą pasją życia Doktora jest stomatologia. W chwili obecnej dr Siemieniuta leczy już trzecie pokolenie Bydgoszczan. Jako lekarz w swojej karierze prowadził pacjentów, którzy z czasem przyprowadzali do niego swoje dzieci, a teraz odwiedzają klinikę z wnukami.

Dr n. med. Maciej Dijakiewicz

Ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Gdańsku. W 1983 uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej, a w 1986 roku z chirurgii szczękowo-twarzowej. Od 1979r. związany był z Katedrą Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej w Gdańsku. W 2000r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych. W latach 2000-2006 był dyrektorem Specjalistycznego Centrum Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Kierownikiem Samodzielnej Pracowni Chirurgii Stomatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku. W latach 2006-2011- Prezes Środkowoeuropejskiego Centrum Oseointegracjii (CEOC).- 2007-2011 -Wiceprezydent Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS). Obecnie jest redaktorem naukowym czasopisma "Periodontologia-Implanty" oraz konsultantem naukowym wydawnictwa   Quintessence. Jest autorem 72 krajowych i zagranicznych publikacji naukowych oraz redaktorem naukowym 6 podręczników z dziedziny implantologii stomatologicznej. Organizator krajowych i międzynarodowych kongresow z dziedziny implantologii stomatologicznej. Wieloletni członek Kapituły d/s certyfikowania OSIS oraz Lider Umiejętności w dziedzinie Implantologii Stomatologicznej. Od 2000 r. organizator kursów implantologicznych dla lekarzy z Polski i zagranicy. Wyspecjalizował 16 lekarzy w zakresie chirurgii stomatologicznej. Działalność naukowa oparta jest na wieloletniej współpracy z Clinica Malo w Lizbonie, z Profesorem Ingvarem Ericssonem z Geteborga oraz z Profesorem Marcusem Huerzelerem z Monachium. Zastosował jako pierwszy w Polsce innowacyjne metody leczenia implantoprotetycznego bezzębnej szczęki i żuchwy (All-on-4 i Teeth-in-an-hour). Członek krajowych oraz zagranicznych towarzystw naukowych (PTS, EAO, ITI, OSIS). W swojej karierze zawodowej przeprowadził ponad  5 tys. zabiegów implantologicznych.
 
 

INNOWACJA

nowoczesne technologie i metody leczenia. Naszym priorytetem jest komfort pacjenta podczas wizyty oraz Jego satysfakcja wyrażona uśmiechem.

JAKOŚĆ

najnowszej generacji sprzęt stomatologiczny oraz najwyższej jakości materiały. Jesteśmy odpowiedzialni za każdy nawet najmniejszy szczegół, trwałość oraz estetykę wykonanej przez Nasz Zespół pracy

DOŚWIADCZENIE

zdobyta wiedza w połączeniu z systematycznym podnoszeniem kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych . Naszym obowiązkiem jest zapewnienie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie poprzez profesjonalny zespół specjalistów.